foto1 foto2 foto3 foto4

ОШ "Карађорђе"

Јове Илића 2, Вождовац

Дошло је време да се на крају школске године сумирају резултати.Ове године изузетно велики број ученика освојио је награде и признања на свим нивоима и свим областима такмичења.
Честитамо!
ТАКМИЧЕЊА 2017-2018        
  општинско градско државно наставник
         
НАЈРАСПЕВАНИЈА ОЗ        
         III2 1 2   Зорица Крстић
         
МУЗИЧКА КУЛТУРА        
Златна сирена        
1. Теодора Савић II2 1 1   Снежана Бугарски
2. Ања Бајовић   II1 1.     Ана Милошевић
3. Вељко Ралев   III4 2     Татјана Попивода
4. Антонина Петковић   V3 1 1.   Весна Поповић
5. Андреа Његомир   V1 1 2..   Весна Поповић
6. Угљеша Михајловић   V3 1 1..   Весна Поповић
7. Група певача   III1 1     Маријана Вуковић
8. Дует:        
*Емилија Жугић   VI1 1 1.   Весна Поповић
*Софија Бановић   VI1 1 1.   Весна Поповић
9. Ива Кецовић V4 1     Весна Поповић
10. Милица Јованов VI1 1     Весна Поповић
11. Александра Црнојевић VIII3 1     Весна Поповић
Витешко пролеће        
1. Софија Славковић II1 1     Ана Милошевић
2. Алекса Бојић II1 1     Ана Милошевић
3. Ива Пријовић II3 1     Слађана Жарић Мартинов
4. Тамара Секанић II3 1     Слађана Жарић Мартинов
5.Ања Кузмановић II3 1     Слађана Жарић Мартинов
6. Нађа Ђуровић II3 1     Слађана Жарић Мартинов
7. Теодора Савић II2 1     Снежана Бугарски
МИСЛИША        
1.Страхиња Петронијевић II3            1. Слађана Жарић Мартинов
2. Мила Нововић II2     похвала Снежана Бугарски
3. Андреј Милошевић II2     3 Снежана Бугарски
3. Петра Радосављевић II4     2 Светлана Јевтић
4. Алекса Марковић II4     2 Светлана Јевтић
5. Алекса Богавац II4     2 Светлана Јевтић
6. Јана Ушћумић II4     3 Светлана Јевтић
7. Савић Теодора     3 Снежана Бугарски
8. Мила Мијатовић II1     похвала Виолета Радовановић
9. Уна Шапоња II1     похвала Виолета Радовановић
10. Михајло Сурла II2     2 Снежана Бугарски
11. Јована Нешић IV1     3 Ивана Стевић Стефановић
12. Соња Вуковић     2 Зорица Ристић
13. Павле Будић II3     2 Слађана Жарић Мартинов
14.Андреј Грбић II3     3 Слађана Жарић Мартинов
15.Скорић Јована II3     похвала Слађана Жарић Мартинов
16.Ема Ђурић II3     похвала Слађана Жарић Мартинов
17.Лука Марковић II3     похвала Слађана Жарић Мартинов
18.Агатон Стојић II3     похвала Слађана Жарић Мартинов
19.Живојиновић Владимир II4     похвала Светлана Јевтић
20.Војичић Матија II 4     похвала Светлана Јевтић
         
КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА        
1. Марковић Петар II4            1. Светлана Јевтић
2. Небојша Бабић I1            2. Драгана Јакшић
3.Павле Будић, Јовна Скорић, Ива Пријовић II 3 похвала   похвала Слађана Жарић Мартинов
4.Мила Мијаиловић II 1     похвала Виолета Радовановић
5.Вукица Коцев II 1     похвала Виолета Радовановић
6.Даница Доклестић II 1     похвала Виолета Радовановић
7.Јанко Мијаиловић II 1     похвала Виолета Радовановић
8.Анђела Пријовић III3     похвала Драган Бојат
         
ЛИКОВНА КУЛТУРА        
Мали Пјер        
1. Љубица Торлаковић III4 *     Татјана Попивода
2. Никола Ружић III4 *     Татјана Попивода
3. Тара Пајковић V2 *     Јелена Радовановић
4. Лука Ђурасовић VII2 *     Јелена Радовановић
5. Јована Војиновић V3 *     Јелена Радовановић
6. Теодора Пецарски VIII2 *     Јелена Радовановић
         
Ускршњи конкурс        
1. Аранжман 1.      
2. Мила Матијаш II4 диплома     Светлана Јевтић
3. Тара Пајковић V2 1.     Јелена Радовановић
4. Јована Војиновић V3 2.     Јелена Радовановић
5.Мила Нововић II2 награда за цртеж 1   Снежана Бугарски
         
ФИЗИКА        
1. Теодора Пецарски 1.     Жељка Филић
2. Софија Бајчетић 1.     Жељка Филић
3. Душан Томић похвала     Жељка Филић
4. Урош Новитовић похвала     Жељка Филић
5. Емилија Виријевић 3.     Жељка Филић
6. Нађа Каурин 3.     Жељка Филић
7. Урош Милићевић 2. 3.   Жељка Филић
         
МАТЕМАТИКА        
1.Вера Пурић IV1 2     Ивана Стевић Стефановић
2. Соња Вуковић IV2 1     Зорица Ристић
         
ХЕМИЈА        
1. Софија Бајчетић VII2 1. 1.   Снежана Илић Јанковић
2. Ана Антић VII3 3. 1.   Снежана Илић Јанковић
3. Димитрије Цакић VII2 3.     Снежана Илић Јанковић
4. Теодора Пецарски VIII2 1. 1. 1. Снежана Илић Јанковић
5. Алекса Живковић VIII3 1. 1. 1. Снежана Илић Јанковић
6. Дуња Илић VIII3 3.     Снежана Илић Јанковић
         
ИСТОРИЈА        
1. Филип Делевић 1.     Жељко Васић
2. Петронић Ђорђе 3.     Жељко Васић
3. Игор Кучевић 3.     Жељко Васић
         
БИОЛОГИЈА        
1. Тара Пајковић V2 1. 3   Љубица Марковић
2. Маша Обрадовић V1 2. 2   Љубица Марковић
3. Дина Стојић V3 3.     Љубица Марковић
4. Теа Живковић V4 3.     Снежана илић Јанковић
5. Никола Тодоровић VI2 1.     Љубица Марковић
6. Урош Новитовић VI2 2. 3   Љубица Марковић
7. Ленка Вукојевић VI2 3.     Љубица Марковић
8. Нађа Каурин VI4 3.     Љубица Марковић
9. Димитрије Цакић VII2 1. 2   Снежана илић Јанковић
10. Павле Несторовић VII2 2. 2   Снежана илић Јанковић
11. Ана Антић VII3 2.     Снежана илић Јанковић
12. Теодора Пецарски VIII2 2. 3 Похвала Љубица Марковић
13. Алекса Живковић VIII3 3.     Љубица Марковић
14. Дуња Деспотовић VIII3 3.     Љубица Марковић
         
ГЕОГРАФИЈА        
1. Наталија Перовић VII2 2.     Данка Јовановић
2. Ленка Лисјак VII2 2. 3.   Данка Јовановић
3. Лена Ђукић VII2 2.     Данка Јовановић
         
РЕЦИТОВАЊЕ        
1. Андрија Вукотић IV1 1.     Ивана Стевић Стефановић
         
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК        
1. Филип Делевић VIII1 1.     Славица Петровић
2. Сандра Филиповић VIII3 2.     Славица Петровић
3. Дуња Деспотовић VIII3 2.     Славица Петровић
4. Уна Цмиљановић VIII3 3.     Славица Петровић
         
СРПСКИ ЈЕЗИК        
1. Марија Бајчетић V3 1. 3.   Гордана Менићанин Бален
2. Ђорђе Пауновић V1 2. 2.   Анђелка Ногуловић
3. Јована Војиновић V3 2. 3.   Гордана Менићанин Бален
4. Јованка Ђорђевић V2 3. 3.   Анђелка Ногуловић
5. Мила Ђуровић VI2 2.     Анђелка Ногуловић
6. Алекса Маљковић VI1 3.     Анђелка Ногуловић
7. Тодор Вучковић VI1 3.     Анђелка Ногуловић
8. Софија Бајчетић VII2 3.     Весна Недић
9. Теодора Пецарски VIII2 2. 3.   Весна Недић
11. Мила Матијаш II4- конкурс Мој смешни свет 3     Светлана Јевтић
12. Вера Пурић IV1- конкурс "Недовршена прича"   2   Ивана Стевић Стефановић
II1-похвала на Школском порталу за промоцију читања и уметности       Виолета Радовановић
         
Међународно такмичење- фестивал поезије        
Балша Караџић II4     2 Светлана Јевтић
         
Међународно такмичење БУДИ        
Теодора Бајчетић II3 -књижевност     1 Слађана Жарић Мартинов
Вукица Коцев II 1- ликовна уметност     3 Виолета Радовановић
ЧИТАЛАЧКА ЗНАЧКА        
1. Ива Југовић I4 похвала     Сандра Бресјанац
2. Марта Дујовић II1 похвала     Виолета Радовановић
3. Уна Шапоња II1 похвала     Виолета Радовановић
4. Елена Вукадиновић II2 похвала     Снежана Бугарски
5. Ружица               II2 похвала     Снежана Бугарски
6. Теодора Кузмановић III4 похвала     Татјана Попивода
7. Нађа Јовчић IV1 похвала     Ивана Стевић Стефановић
8. Тина Петровић IV1 похвала     Ивана Стевић Стефановић
         
ЗАШТИТИМО ПТИЦЕ БЕОГРАДА        
1. Матеја Арбајтер V1   2   Љубица Марковић
2. Маша Обрадовић V1   2   Љубица Марковић
3. Дина Стоић V3   2   Љубица Марковић
4. Урош Новитовић VI2   2   Љубица Марковић
         
МАЈСКА ПЕСНИЧКА СУСРЕТАЊА        
1. Дрена Мршић II3            2.     Слађана Жарић Мартинов
2. Лука Кораћ VI1            1.      
         
КРЕАТИВНА ЧАРОЛИЈА        
Дрена Мршић II3 (песма)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Агатон Стојић II3 ( ликовни рад)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Јована Скорић II3 (ликовни рад)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Софија Милошевић II3 (ликовни рад)     3 Слађана Жарић Мартинов
Ива Пријовић II3 ( музичка композиција)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Ања Кузмановић II3 ( музичка композиција)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Тамара Секанић II3 ( музичка композиција)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Нађа Ђуровић II3( музичка композиција)     похвала Слађана Жарић Мартинов
Ања Бајовић II1     похвала Виолета Радовановић
Хелена Белопавловић II1     похвала Виолета Радовановић
Алекса Бојић II1     похвала Виолета Радовановић
Марта Дујовић II 1     похвала Виолета Радовановић
МОСТОВИ МЕЂУ ГЕНЕРАЦИЈАМА- ликовни конкурс        
Вукица Коцев II 1 награда     Виолета Радовановић
Марта Дујовић II 1 награда     Виолета Радовановић
Андријана Жижић II2 награда     Снежана Бугарски
Андреј Дардић III 4 награда     Татјана Попивода
Има неки добар дека/бака литерарни конкурс        
Балша Караџић II4 1.     Светлана Јевтић
Јована Вуковић   II4 2.     Светлана Јевтић
Јана Ушћумлић II4 3.     Светлана Јевтић
Лена Пивић II4 3.     Светлана Јевтић

Упис првака 2017/18.

prvaci

Пријава

Copyright © 2018 High School Rights Reserved.