Поштвана ученици, поштовани родитељи,

Од понедељка, 15. марта 2021. године, а према одлуци кризног штаба, старији разреди, односно ученици од 5. до 8. разреда, прелазе на наставу на даљину. Часови почињу у 8.00 часова и трају по 45 минута, и то према утврђеном распореду (који ће сваки ученик добити од свог одељењског старешине). Период од 13.15 до 14.30 је предвиђен за часове додатне и допунске наставе, секције, као и за додатну подршку ученицима у учењу од стране предметних наставника. Овакав модел наставе смо имали пред крај првог полугодишта, у децембру 2020. године.

Настава се реализује посредством Гугл мита и Гугл учионице. РТС и РТС Планета ће посредством јавног информисања емитовати наставне садржаје за све разреде.

Долазак у школу за сада није могућ.

Планирани писмени и контролни задаци ће се реализовату према договору ученика и њихових предметних наставника. О заказаном пробном завршном испиту и такмичењима бићете благовремено обавештени, као и о томе до када ће се овај облик наставног процеса примењивати.

С поштовањем,

Управа ОШ „Карађорђе”

Copyright © 2021 High School Rights Reserved.