ОШ "Карађорђе"

Јове Илића 2, Вождовац

          ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА- СТАРИЈИ РАЗРЕДИ

                                     школска 2017/18.

НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ

ОДЕЉЕЊА

ПРЕЗИМЕ и ИМЕ

ТЕРМИН

Српски језик

512 612

Анђелка Ногуловић

Петак, 3.час

712 8123

Весна Недић

Понедељак, 3. час

534 634

Гордана

Менићанин Бален

Уторак, 4. час

73

Данијела Костић

Четвртак, 6. час

Француски језик

51234 612 8123

Славица Петровић

Четвртак, 4. час

634 7123

Мирјана Стекић

Уторак, 3. час

Енглески језик

51234 7123 312

Горица Мустур

Петак, 3.час

61234 8123 434

Ана Анастасијевић

Петак, 4. час

Ликовна култура

сва одељења

од 5. до 8. раз.

Јелена Радовановић

Среда, 3. час

Музичка култура

сва одељења

од 5. до 8. раз.

Весна Поповић

Четвртак, 4. час

Историја

512 61234 7123 813

Жељко Васић

Понедељак, 5. час

534 82

Жељко Тубић

Четвртак, 3. час

Географија

51234 61234 72 8123

Данка Јовановић

Уторак, 3. час

713

Борислав Светозаревић

Четвртак, 9:35-10:20

Биологија

5123 61234 8123

Љубица Марковић

Среда, 4. час

Биологија/Хемија

54 7123 / 7123 8123

Снежана Илић Јанковић

Уторак, 3. час

Физика

сва одељења

од 6. до 8. раз.

Жељка Филић

Среда, 3. час

Математика

514 612 82

Љиљана Станковић

Уторак, 3. час

Математика

523 723 83

Славица Дрезгић

Уторак, 4. час

Математика/Информатика

634 71 81 / 523

Kсенија Бабић

Четвртак, 4. час

Информатика

7123 8123

Слободан Бекоња

Уторак, 5. час

ТиИО/ТиТ / Информатика

5234 6134 712 813

Милан Петковић

Уторак, 5. час

ТиИО/ТиТ / Информатика

5134 62 7123 82

Наталија Милановић

Уторак, 4. час

ТиИО/ТиТ

512 61234 73 8123

Гојко Јоцић

Среда, 3. час

Физичко васпитање / Изабрани спорт

513 61 71 81 / 634 723

Обрад Дракулић

Уторак, 5. час

6234 723 83 / 524 82

Владанка Јакшић

Среда, 5. час

6283

Сања Вујко

Петак, 3. час

                 ТЕРМИНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА- МЛАЂИ РАЗРЕДИ

                                         школска 2017/18.

                                                                    

РАЗРЕДНО ВЕЋЕ

ОДЕЉЕЊА

ПРЕЗИМЕ и ИМЕ

ТЕРМИН

I РАЗРЕД

I-1

Борозан Драгана

Последњи четвртак у месецу од 16.00-17.00h

Катанић Снежана

Последњи четвртак у месецу од 16.00-17.00h

I-2

Супуровић Драгана

Последњи четвртак у месецу (после подне)

I-3

Дутина Јасмина

Последњи четвртак у месецу од 17.00-18.00h

I-4

Бресјанац Сандра

Последњи четвртак у месецу од 17.00-18.00h

II РАЗРЕД

II-1

Радовановић Виолета

Први четвртак у месецу од 16.30-18.00h

Милошевић Ана

Први четвртак у месецу од 16.30-18.00h

II-2

Бугарски Снежана

Среда,(смена после подне), 17.00-17.45h

II-3

Жарић Мартинов Слађана

Последњи четвртак у месецу (после подне) 17.00-18.00h

II-4

Јевтић Светлана

Четвртак(пре подне) 10-10.45h

Последњи уторак у месецу (после подне) 17.00-18.00h

III РАЗРЕД

III-1

Вуковић Маријана

Последњи уторак у месецу (после подне) 17.00-18.00h

III-2

Крстић Зорица

Четвртак (пре подне), 5. час

III-3

Бојат Драган

Петак, 16.00-16.45h

III-4

Попивода Татјана

Последњи четвртак у месецу (после подне) од 17.00-18.00h

IV РАЗРЕД

IV-1

Стевић Стефановић Ивана

Среда (после подне) 17.00-17.45h

IV-2

Ристић Зорица

Четвртак, 12.30-13.15h

IV-3

Стокић Драгана

Четвртак   (после подне) 17.00-18.00h

IV-4

Пуача Светлана

Понедељак, среда (пре подне) 8.50-9.35h

Среда (после подне) 17.00-18.00h

Енглески језик

11234 21234 334

Цупаћ Љубиша

Понедељак (после подне – за прваке) , 3. час

Четвртак (после подне –за друге и треће разреде), 3. час

Енглески језик

312

Оливера Кошанин

Среда, (смена после подне) 17.00-17.45h

Copyright © 2017 High School Rights Reserved.