ОШ "Карађорђе"

Јове Илића 2, Вождовац

ТАКМИЧЕЊА 2019-2020        
  општинско градско државно наставник
ЛИКОВНА КУЛТУРА        
Да право свако-дете ужива лако        
1. Софија Славковић  IV1 *     Виолета Радовановић
2. Олга Перишић  II2 *     Зорица Ристић
3. Милица Банић  VII2 *     Јелена Радовановић
4. Андрија Вукотић  VI1 *     Јелена Радовановић
5. Тара Пајковић  VII2 *     Јелена Радовановић
6. Сара Броћић  V3 *     Јелена Радовановић
         
ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ        
фудбал        
дечаци VII-VIII разред 3.     Обрад Дракулић
девојчице VII-VIII разред 2.     Владанка Јакшић
одбојка        
дечаци VII-VIII разред 2.     Обрад Дракулић
пливање        
1. Никола Максић I4   1.   Владанка Јакшић
1. Немања Максић  V4   1.   Владанка Јакшић
         
         
         
Најраспеванија ОЗ        
IV-3 1. 1.   Слађана Жарић Мартинов
         
МАТЕМАТИКА        
1. Ива Вукадин V1 3.  1.   Славица Дрезгић
2. Анђела Пријовић V2 3.     Славица Дрезгић
3. Вера Пурић VI1 3.     Ксенија Бабић
4. Соња Вуковић VI2 3.     Славица Дрезгић
5. Ива Живановић VI3 3.     Ксенија Бабић
6. Ђорђе Пауновић VII1 3.  1.   Љиљана Станковић
7. Маша Чукановић VII3 3.     Славица Дрезгић
8. Јована Војиновић VII3 похвала     Славица Дрезгић
9. Душан Јекић VII4 похвала     Љиљана Станковић
10. Нађа Каурин VIII4 похвала     Ксенија Бабић
11. Небојша Бабић III1 1.     Драгана Борозан
12. Пол Миет  III4 1.     Сандра Бресјанац
13. Лана Ђурић  III3 1.     Јасмина Дутина
14. Милица Југовић  III2 похвала     Драгана Супуровић
15. Михајло Роксић  III3 похвала     Јасмина Дутина
16. Мила Шапоњић  III3 похвала     Јасмина Дутина
17. Иван Степић  IV1 1.  похвала   Виолета Радовановић
18. Павле Бидић  IV3 1.  похвала   Слађана Жарић Мартинов
19. Петар Марковић  IV4 2.     Светлана Јевтић
20. Ива Пријовић  IV3 3.     Слађана Жарић Мартинов
21. Андријана Жижић  IV2 3.     Оливера Јовковић
22. Ема Ђурић  IV3 3.     Слађана Жарић Мартинов
23. Вук Гојовић  IV1 3.     Виолета Радовановић
24. Јелена Милошевић  IV4 3.     Светлана Јевтић
25. Тодора Бајчетић  IV3 3.      Слађана Жарић Мартинов
26. Мина Вучковић  IV2 похвала     Оливера Јовковић
27. Михајло Сурла  IV2 похвала     Оливера Јовковић
28. Мила Мијаиловић  IV1 похвала     Виолета Радовановић
29. Алекса Богавац  IV4 похвала     Светлана Јевтић
30. Владимир Живојиновић  IV4 похвала     Светлана Јевтић
31. Максим Петров  IV1 похвала     Виолета Радовановић
32. Страхиња Петронијевић  IV3 похвала     Слађана Жарић Мартинов
         
ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК        
1. Предраг Божиловић  VIII3 2.     Мирјана Стекић
2. Мина Делевић  VIII2 3.     Славица Петровић
3. Душан Томић  VIII2 3.     Славица Петровић
         
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК        
1. Нађа Каурин  VIII4 3.     Тања Краљевић Маркош
2. Нађа Кулашевић  VIII4 3.     Тања Краљевић Маркош
         
ФИЗИКА        
1. Соња Вуковић  VI2 1.     Даниела Самарџија
2. Андрија Радоман  VI2 похвала     Даниела Самарџија
3. Ђорђе Пауновић  VII1 1.     Жељка Филић
4. Стефан Павловић  VII2 2.     Жељка Филић
5. Лука Бранковић  VII2 3.     Жељка Филић
         
МУЗИЧКА КУЛТУРА        
1. Милица Христовски  VII3 1.     Драгана Филиповић
2. Ива Кецовић  VII4 3.     Драгана Филиповић
3. Марија Радојевић V3 2.     Драгана Филиповић
4. Дуња Ђурђевић  VI4 2.     Драгана Филиповић
5. Маша Обрадовић  VII1 2.     Драгана Филиповић
6. Чарна  Михајловић  V2 2.     Драгана Филиповић
7. Нађа Будић  VII3 3.     Драгана Филиповић
8. Вукашин Милић  II1 1.     Ана Милошевић
9. Ива Пријовић  IV3 1.     Слађана Жарић Мартинов
10. Нађа Чанчаревић  IV3 1.     Слађана Жарић Мартинов
11. Теодора Савић  IV2 1.     Оливера Јовковић
12. Марија Радовановић  IV3 2.     Слађана Жарић Мартинов
13. Нађа Ђуровић  IV3 1.     Слађана Жарић Мартинов
14. Тодора Бајчетић IV3 1.     Слађана Жарић Мартинов
15. Група певача II5 2.     Ивана Стевић Стефановић
         
ХЕМИЈА        
1. Стелкић Борис  VII1 2.     Снежана Илић Јанковић
2. Павловић Стефан  VII2 2.     Снежана Илић Јанковић
3. Будић Нађа  VII3 3.     Снежана Илић Јанковић
4. Бајчетић Марија  VII3 3.     Снежана Илић Јанковић
5. Стојић Дина  VII3 3.     Снежана Илић Јанковић
6. Каурин Нађа  VIII4 1.     Снежана Илић Јанковић
7. Томић Душан  VIII2 1.     Снежана Илић Јанковић
8. Новитовић Урош  VIII2 3.     Снежана Илић Јанковић
 9. Виријевић Емилија  VIII3 3.     Снежана Илић Јанковић
         
ТиИО        
1. Шапоњић Павле  VIII3 1.      
2. Соња Вуковић  VI2 4.      
         
Мали Пјер        
1. Милица Банић  VII2 1.     Јелена Радовановић
2. Лана Ђурић  III3 2.     Јасмина Дутина

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.