У понедељак 9. маја 2022. године ученици одељења 6/3 који похађају верску наставу су са наставницом Наташом Пољак присуствовали свечаној академији поводом славе Богословије Светог Саве. У крипти Храма Св. Саве уприличен је програм у оквиру кога су најбољи ученици читали своје радове, приказан је филм о историјату Богословије, а хор Мокрањац је заједно са хором Богословије извео неколико пригодних композиција. Програм су водили госпођа Зорана Коршош и глумац Виктор Савић. Организатори су се захвалили ученицима и наставницима ОШ „Карађорђе“ на успешно организованој хуманитарној акцији за децу са Косова и Метохије. Више о томе сазнајте кликом на наредни линк: овде.
SvSam

Упис у средње школе

Кликом на слику или линк овде сазнајте све о упису у средње школе 2022/2023. године.
upismm

Copyright © 2022 High School Rights Reserved.