ПОЗОРИШНА ПРЕДСТАВА ЗА ДЕЦУ ИЗ ДОМА”ДРИНКА ПАВЛОВИЋ”

1.12.2023. године је одржана представа на иницијативу и у организацији Ученичког парламента за другаре из дома " Дринка Павловић" ( 12 другара са васпитачима ).
Идеја је била симулација правог позоришта и култура праћења саме позоришне представе.
Представу су припремили ученици 4/3 са својом учитељицом Сладјом Жарић Мартинов, учествовао је и ученик Вељко Брдјанин из 7/1.
Сценарио је осмислила Дрена Мршић 8/3, а карте су правила деца.
Директор Обрад Дракулић је обезбедио поклоне за 12 другара, а помоћница директора Оливера Кошанин декорацију… Јелена Радовановић наставница ликовне културе је са ученицима осмог разреда осмислила и припремила сцену.
Поред Ученичког парламента било је доста деце волонтера из свих одељења, похвала за њих, да не именујем посебно.
Девојчице из 7/3 Лана Дјурић и Хелена Милоњић су самоиницијативно донеле још пуно слаткиша за сву децу која су нам била.
Ученици из Парламента су почистили хол и оставили све уредно након завршене представе.
Било је лепо, емотивно и за памћење. Остају нам фотографије са генералне пробе и саме представе. Насмејана лица другара из Дома носимо у срцу.

Координатор Ученичког парламента -
педагог - Сузана Бумбић