Новогодишња приредба за предшколце

Ученици четвртог разреда, свих одељења, закедно са својим учитељоцама припремили су новогодишњу приредбу под назиовом „Новогодишња честитка за будуће прваке“.

На приредбу су позване предшколске установе.

Приредба се одржавала два пута, 26. и 27. децембра 2023. године.

Дана 26. 12. 2023. приредби су присуствовали предшколци из вртића „Монтесори“, „Вивак“, „Петар Пан“.

Дана 27. 12. 2023. године приредби су присуствовали предшколсци из вртића „Дизниленд“.

Поздравну реч на приредби дао је директор школе Обрад Дракулић, а приредби је присуствовала и помоћница директора Оливера Кошанин.

Предшколци из вртића „Дизниленд“ донели су на поклон и новогодишњи рад који су припремили заједно са својим васпитачима. Рад је на паноу у учионици број 12.
Будући прваци присуствовали су приредби са својим васпитачима.
Уживали су у песми, игри и драмском приказу.
Васпитачи су нам пренели поруке захвалности. Све је протекло у пријатној и веселој атмосфери.