Међународни дан безбедног интернета под називом БЕЗБЕДНОСТ БЕЗ ИЗУЗЕТКА

Данас је обележен Међународни дан безбедног интернета под називом БЕЗБЕДНОСТ БЕЗ ИЗУЗЕТКА - у организацији Министарства за информисање и телекомуникације.

Конференција је одржана у креативном хабу - НОВА ИСКРА.
Тим поводом представници осмог разреда Ученичког парламента су присуствовали конференцији од 10.00-13.00х (Иван Степић - 8/1; Алекса Пешић - 8/2; Дрена Мршић - 8/3; Вук Веселиновић - 8/3 и Матија Војичић - 8/4).
Ученици су били у пратњи библиотекара Милице Краљевић и координатора Ученичког парламента, уједно и педагога школе - Сузане Бумбић.
Министар за информисање и телекомуникације - Михајло Јовановић је отворио конференцију пригодним говором.
Педагог је била учесник у трећем панелу са још једним педагогом и психологом, а наши представници Ученичког парламента су учествовали у дискусији.
Треба да будемо поносни на све њих, говорили су јасно, искрено и позитивно о школи.

Теме о којима је било речи:

Злоупотреба фотографија и врбовање од стране предатора
( представници јавног и цивилног сектора)

Психолошка подршка

Говор мржње