МЕЂУНАРОДНИ ДАН БОРБЕ ПРОТИВ ВРШЊАЧКОГ НАСИЉА

Последња среда у месецу фебруару посвећена је обележавању Међународног дана борбе против вршњачког насиља. Обележавање овог дана почело је 2007. године, када је један дечак из Канаде био изложен вршњачком насиљу, а све због тога што је носио мајицу розе боје у знак подршке својој мајци оболелој од рака дојке.

Данас је и у нашој школи обележен овај дан на слободним наставним активностима - Животне вештине - где су ученици одељења 6/3 и 6/5 на радионици направили пано са пригодним порукама.

Оно што је остало као утисак, а могао би да буде и закључак након радионице - Деца највише од свега желе да их неко слуша када имају потребу да причају и то им је некада довољно.

СНА - Животне вештине

Одељење 3/2 је такође учествовало у обележавању овог дана, погледајте шта су и они радили.