ИЗВЕШТАЈ  о одржаном математичком такмичењу „ Мислиша 2024“

14. марта 2024. у ОШ " Карађорђе" одржано је математичко такмичење
"Мислиша 2024". Такмичење је одржано у организацији Математичког друштва „Архимедес“ Београд.
Учествовало је 135 ученика наше школе: први разред – 23 ученика, други разред – 44 ученика,  трећи разред – 32 ученика и четврти разред – 36 ученика.

Ученици су распоређени у четири учионице и малој сали за физичко васпитање.. Решавање задатака је трајало 90 минута.

Ученици су остварили следеће резултате:

1.разред: Похвале – Бојковић Јанко, Лаковић Коста, Михајловић Ирис,Теофиловић Лука и Цвијовић Мила.

2.разред: 2.награда – Деурић Софија, Динчић Урош, Илић Вук и Прокић Лара.

3.награда – Обренић Теодора и Станојевић Вук

Похвале – Аћимовић Искра, Вујичић Павле, Вукомановић Ања, Ђорђевић Јанко, Машић Душан, Новаковић Ђорђе, Петровић Константин, Планић Реља и Тофоски Петар.

3.разред: 3.награда – Стојановић Лазар

Похвале -  Иванчајић Ђорђе, Безмаревић Зоја, Којић Анђелија, Љубомировић Растко и Стевановић Никола.

4.разред: 3.награда – Ченић Андреј и Вучићевић Софија

Похвале – Маркуш Вук и Ћеранић Христина.

Координатор  такмичења, Светлана Јевтић